Victoria: Odcinek siódmy-Engine Of Change


Ciąża Victorii powoduje wzrost tematu regencji. Gdy Victoria mianuje Alberta głową państwa w wypadku swej śmierci, Torysi są oburzeni możliwością bycia rządzonym przez niemieckiego księcia.

Albert jest jednak ciągle zdesperowany w kwestii większego wpływu w teraźniejszości. Proponuje wycieczkę na szybko rozwijającą się Północ w próbie zaangażowania się w sprawy kraju. Daleko jest jednak od ekscytującej podróży: Albert zostaje upokorzony przez toryskiego gospodarza i jest zmieszany niewrażliwością Victorii.

W tym nieprzyjaznym środowisku znajduje pokrewną duszę w Robercie Peelu i ku jego radości polityk zaprasza by odwiedził jego kolej.

Pod schodami: Lohlein jest obiektem antagonizmów za bycie obcą i powrotowi do pałacu. Francatelli i Skerret zaczynają się w sobie zakochiwać.2 komentarze:

  1. czy wiadomo kiedy będą napisy do 3-6 odc?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na stronie napisy24.pl naisy do trzeciego i czwartego odcinka są ukończone w 99%, a do piątego w 50%

      Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.