O mnie


Hej! Jestem Justyna i od ponad dwóch lat prowadzę tego bloga. Mam dwadzieścia lat i obecnie jestem studentką drugiego roku Technologii Chemicznej. Rodzinami królewskimi interesuję się od ponad pięciu lat (od narodzin księcia George'a), choć pewne przejawy przyszłej pasji pojawiały się już wcześniej. Lubię właściwie wszystkie rodziny królewskie tak samo, a słabość mam szczególnie do królewskich dzieci. Poza rodzinami królewskimi, które są moją pasją interesuję się muzyką, musicalami, książkami i filmami. Dokładnie w tej kolejności.


Gdy zaczynałam pisać tego bloga, nie był on o rodzinach królewskich, choć czasem o nich pisałam. Z czasem pisałam o nich coraz więcej, a w końcu (pod koniec kwietnia 2017) zaczęłam pisać stuprocentowo o nich, a konkretnie o belgijskiej, norweskiej i luksemburskiej rodzinie królewskiej. Staram się również pisać o dwóch serialach królewskich-Victorii i The Crown. Czasami będę się starała nadal pisać o rzeczach mniej związanych z królewskim tematem, za to tymi, które mnie interesują, ale nie będzie to zbyt częste-pisanie o dwóch rodzinach królewskich jest wyczerpujące, zajmuje dużo czasu i trudno między nie zmieścić coś jeszcze.


Muszę przyznać, że pisanie tego bloga przynosi mi niesamowitą frajdę-dowiaduję się często nowych rzeczy oraz przekazuję je wam-czytelnikom.Cieszy mnie to, że czytacie i komentujecie, ale oczywiście mam nadzieję, że was-czytelników i komentatorów-będzie coraz więcej i ciągle mam ochotę na więcej-w kwestii pisania i interakcji z wami.

Justyna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.