Royal TagKuba z Royal Letters wymyślił z okazji Międzynarodowego Dnia Blogerów Royal Tag, na którego składa się sześć pytań:


1. Wolisz wżenić się w dynastię czy być jej członkiem od urodzenia?


Wolałabym się wżenić, zresztą teraz tylko to jest możliwe ;)2. Królewski serial/film

Dwa nowe seriale: Victoria i The Crown, o których piszę, a film? Chyba Jak Zostać Królem i Królowa.3. Ulubiony zespół muzyczny. Może jakimś cudem królowa przeczyta ten post i zacznie go słuchać (żarcik, oczywiście)

Nie mam ulubionego zespołu, ale mam ulubioną wokalistkę-Sylwię Grzeszczak.4. Monarchia dawna czy współczesna?

Współczesna, bo możemy się jej lepiej przyjrzeć, z każdego wyjścia są zdjęcia, a kiedyś? Nie było zbyt wielu okazji by zobaczyć monarchę  na żywo, a portrety też miałeś szczęście by je zobaczyć(dawno temu gdy Polska miała króla, informacja o jego śmierci dotarła do mojej miejscowości po pół roku).5. Wolisz być przez 1 dzień monarchą czy przez tydzień nosić tytuł książęcy?

Przez tydzień nosić tytuł książęcy, to wydaje się łatwiejsze i dłuższe ;)6. Królowie czy królowe?

Królowe-bardzo długo w cieniu mężczyzn, ale gdy dochodziły do władzy, pokazywały na co je stać, a dziś ich prawa są równe z męskimi(w większości monarchii)PS: Jeśli chcecie się czegoś o mnie dowiedzieć, piszcie w komentarzach!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.