Victoria: Odcinek czwarty-The Clockwork Prince


Victoria i Albert obrażają się nawzajem już kilka minut po jego przyjeździe. Brat Alberta Ernest zachęca go do flirtu, ale Albert jest całkowicie upokorzony zaistniałą sytuacją.


Jego niepokój wokół Victorii objawia się rozkapryszoną bezczelnością, przynajmniej tak ona to interpretuje, skarżąc się Melbourne'owi.

Mając nadzieję zaimponować Albertowi, Victoria przenosi dwór do Windsoru, gdzie napięcie między nią, Albertem i Melbourne'm narasta. Victoria zmaga się z dylematem czy chce pozostać przy pochlebstwach Melbourne'a, czy też jest gotowa na trudne prawdy, które reprezentuje Albert.

Natomiast pod schodami królewska służba zderza się z hardym kamerdyner Lohlein i dziewczyną zwaną Elizą książąt Coburg, którzy zjawiają się w pałacu żądając pieniędzy od Skerret i insynuują, że nie jest tym za kogo się podaje.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.