Victoria: Odcinek drugi-Ladies in waitingGdy popularność Melbourne'a znika, Torysi niecierpliwie oczekują zwycięstwa. Najbardziej niecierpliwy ze wszystkich jest zły wuj Victorii-Cumberland, który widzi w porażce Melbourne'a szansę na osłabienie władzy Victorii i ustanowienie wspólnych rządów z księżną Kentu i Conroyem.
Victoria jest załamana gdy Melbourne ogłasza swoje odejście i jeszcze bardziej zdezorientowana gdy musi prosić nieznanego Sir Roberta Peela o utworzenie rządu. 


Zdesperowana Victoria błaga  Melbourne'a by wrócił na stanowisko jej premiera i jest zakłopotana gdy jej odmawia-Peel jest właściwym kandydatem. Niezdolna do akceptacji tego, Victoria snuje plan upokorzenia Peela, nie pozostawiając mu wyboru jak odmówienia utworzenia rządu.3 komentarze:

 1. Witam! Gdzie oglądasz odcinki, jeżeli można wiedzieć? I z napisami, czy w oryginale? Bo udało mi się znaleźć tylko pierwszy odcinek z napisami, kolejnych na razie nie znalazłam, a wciągnęłam się i chciałabym oglądać dalej :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co obejrzałam też tylko pierwszy odcinek z napisami i czekam aż ktoś doda je do kolejnych. A oglądam na kinoman.tv.

   Usuń
  2. PS: na stronie napisy24.pl napisy do drugiego odcinka są zrobione w 99%, a do trzeciego w 25.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.