101 post+plany na najbliższe miesiące


Kochani wczoraj opublikowałam setny post na blogu! Bardzo mnie to cieszy, w dodatku nie sądziłam, że będzie mi się udawało codziennie coś opublikować i, że to co będę pisała znajdzie odbiorców, ale liczba wyświetleń i komentarzy mówi sama za siebie(odpowiednio 9398 i 123). A propos wyświetleń: za jakiś tydzień wybije ich 10 000 i już dziś chciałabym za nie podziękować!


***

Co do planów na najbliższe dni i miesiące: jutro pojawi się post o Dziecięcej Eurowizji, a od przyszłej niedzieli rozpocznę serię o historii Eurowizji(prawdopodobnie jeden post będzie mówił o pojedynczej edycji konkursu). W ten weekend zaktualizuję też posty o poszczególnych odcinkach Victorii i The Crown. Co jakiś czas będą się pojawiać posty z nowymi informacjami i zdjęciami z tych seriali. Możliwe, że podzielę się z wami moimi wrażeniami dotyczącymi tych seriali. Na prośbę jednej z czytelniczek opublikuję za jakiś tydzień post o serialu The Royals.


Wypożyczyłam kilka królewskich książek, o których wam napiszę w niedługim czasie(między innymi Królowe Przeklęte, Niegrzeczne Księżniczki). Opiszę też pewnie i niekrólewskie książki oraz filmy, które obejrzałam/obejrzę. Zbliża się grudzień, więc zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Planuję napisać kilka świątecznych postów i w związku z nimi, chciałabym spytać was o czym świątecznym chcielibyście przeczytać? Możecie też zadawać mi pytania i pisać o jakich innym rzeczach chcielibyście przeczytać.


W okolicy Świąt planuję też zmianę wyglądu bloga. W okolicy Sylwestra opublikuję też kolejne podsumowanie pracy na blogu. A po Nowym Roku chciałabym ruszyć z nową serią postów. Więc jeszcze raz dziękuję za waszą uwagę poświęconą blogowi, proszę o nią na przyszłość i jeśli macie jakieś uwagi, pomysły dotyczące przyszłych postów-piszcie w komentarzach!

Źródła zdjęć: Twitter, Facebook

4 komentarze:

 1. gratuluje urodzin bloga chociaż przyznam że czytam od niedawna i musze nadrobic zaległosci.życze wytrwałości i dziękuje że jesteś z nami.Pozdrawiam.Sonja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że mój blog przypadł Ci do gustu i, że często zostawiasz komentarze pod postami ;)
   Pozdrawiam
   Justyna

   Usuń
 2. Bardzo fajny blog, czeka na kolejne posty.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.