Kolędy w wykonaniu zespołu radiowej JedynkiOd kilku lat na antenie radiowej Jedynki możemy usłyszeć kolędy w wykonaniu zespołu radiostacji i w dzisiejszym poście przedstawię te bożonarodzeniowe pieśni.Pierwszą kolędę dziennikarze radiowej jedynki nagrali w 2013 roku i w ten sposób rozpoczęli nową, radiową tradycję. Przybieżeli do Betlejem nagrano pod okiem Krzesimira Dębskiego(kompozytora między innymi Dumki na dwa serca) z akompaniamentem jego i młodego skrzypka Huberta Kociszewskiego-syna jednego z radiowych dziennikarzy. Kolędy możecie posłuchać tutaj.


W roku 2014 zespół zabrał się do Pójdźmy wszyscy do stajenki ponownie pod kierunkiem Krzesimira Dębskiego i z towarzyszeniem Huberta Kociszewskiego, za to po raz pierwszy w towarzystwie Karoliny Cichej. Poniżej making off i wykonanie kolędy.
2015 rok to prezentacja mniej popularnej pastorałki Gore gwiazda Jezusowi. Jak w latach poprzednich, dziennikarzy wspierali: Krzesimir Dębski, Karolina Cicha i Hubert Kociszewski. Nowością był akompaniament krakowskich hejnalistów.W tym roku zdecydowano, by dziennikarze zaśpiewali Bóg się rodzi. Po raz pierwszy pomagał im Jan Pospieszalski z rodziną.  Kolędy możecie posłuchać tutaj.


Źródło zdjęć: Jedynka Polskiego Radia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.