Aktualizacja: Nowe nominacje dla serialu The Crown+więcej


Serial The Crown został nominowany do trzech kolejnych nagród w kilku kategoriach
  • AFI Awards w kategorii najlepszy program telewizyjny
  • Złote Globy: najlepszy serial, najlepsza aktorka serialowa-Claire Foy(królowa Elżbieta) i najlepszy aktor drugoplanowy-John Lithgow(Winston Dhurchill)
  • SAG Awards: Najlepszy serial dramatyczny, najlepsza aktorka w serialu dramatycznym-Claire Foy, najlepszy aktor w serialu dramatycznym-John Lithgow
Natomiast John Lithgow wygrał nagrodę Critic's Choice Award w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy za rolę Winstona Churchilla w The Crown.

***

Na kanale BBC One pojawił się nowy miniserial o sześciu żonach Henryka VIII pod tytułem 
Six Wives with Lucy Worsely. Będzie to dokument historyczny z rekonstrukcjami, w którym będzie oprowadzała widza Lucy Worsely-historyczka, prezenterka telewizyjna(w dokumentach historycznych) i kuratorka zabytków i muzeów. Poniżej pierwszy odcinek z trzech:


***

Jak zauważyliście, zmieniłam wygląd bloga i jestem ciekawa waszych wrażeń. Zapraszam was również do  nowej zakładki z  filmami i dokumentami o rodzinach królewskich.

***

Pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu Charles III, o którym pisałam tutaj.


Oraz kilka zdjęć ze spektaklu pod tym samym tytułem:Źródło zdjęć: Twitter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.