Nowy Rok bieży...-Film Sylwester w Nowym Jorku


Dziś sylwestrowy post o sylwestrowym filmie Sylwester w Nowym Jorku. Oglądałam ten film kilka lat temu zimą, ale nie pamiętam czy w ferie bożonarodzeniowe czy zimowe. Jako, że to było jakiś czas temu, przepraszam już teraz za jego jakość ;)W filmie przedstawiono przeplatające się historie kilkunastu ludzi. Dzięki temu nie da się nie nudzić na nim, jak bywa czasem w przypadku innych komedii romantycznych, które mają tylko jeden wątek. Kolejny plus to doborowa obsada (między innymi Robert de Niro, Michelle Pfeiffer, Sarah Jessica Parker, Jessica Biel czy Zac Efron). Inny świetna rzecz w tym filmie to muzyka (czego się można spodziewać po obecności w obsadzie Jona Bon Jovi'ego i Lea'i Michelle), dlatego poniżej kilka filmików.
A teraz kilka filmowych historii (wszystko dzieje się w Sylwestra): Tess i Griffin spodziewają się lada chwila dziecka. Gdy dowiadują się o pieniężnej nagrodzie dla rodziców dziecka, które urodzi się pierwsze w Nowym Roku, zaczynają rywalizować z inną parą. Claire jest odpowiedzialna za coroczny upadek kuli na Times Square, która się psuje i Claire musi prosić o pomoc zwolnionego pracownika. W tym samym miejscu ma wystąpić Jensen, który nadal kocha swoją byłą dziewczynę.


Inni bohaterzy to też Ingrid, która rzuca pracę i zatrudnia Paula by pomógł jej w spełnieniu jej marzeń. Natomiast jego siostra jest matką dorastającej dziewczyny i zmaga się z dylematem czy pojawić się na spotkaniu z nieznajomym mężczyzną. Natomiast Randy nienawidzi Sylwestra i uprzykrza życie innym, ale tego dnia zatrzaskuje się w windzie z Elise-spieszącą się chórzystką Jensena.


Sylwester w Nowym Jorku to komedia romantyczna, którą dobrze jest obejrzeć w czasie, w którym dzieje się akcja filmu. Nie jest to może film dający coś widzowi, ale jest dobrą rozrywką na pochmurny dzień i na pewno poprawi człowiekowi humor.

***


A teraz życzenia noworoczne: Kochani! W Nowym Roku życzę wam zdrowia, szczęścia i spełnienia Marzeń! Chciałabym byście odwiedzali mój blog i wspomogli mnie czasem jakimś komentarzem! Mam nadzieję, że mimo zmian, które czekają mnie w 2017 roku, będę nadal dla was pisała tego bloga i, że dotrze do większe ilości osób!

Źródła zdjęć: Filmweb, wKinie

6 komentarzy:

 1. nie widziałam tego filmu ale zapowiaada sie interesująco.Dziękuje że prowadzisz tego bloga to dla mnie istna'kopalnia wiedzy' o filmach ksiązkaxh itp.Zycze wytrwałości i cudownego Nowego Roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za życzenia! Cieszę się, że znajdujesz tutaj nowe informacje :)

   Usuń
 2. bardzo fajna komedia romantyczna.Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna lekka romantyczna komedia na zimowe wieczory

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.