Nowe informacje o drugim sezonie serialu The Crown


Wiem, że większość z was żyje serialem Victoria, ale dziś przedstawię wam nowe informacje dotyczące innego królewskiego serialu, mianowicie The Crown.Najważniejsza informacja dotyczy obsadzenia roli lorda Snowdona-męża księżniczki Małgorzaty. Zagra go Matthew Goode-aktor znany z takich filmów jak Stoker, Oświadczyny po irlandzku czy Córka prezydenta. Grał też w serialu Downton Abbey


Rozpoczęły się też poszukiwania aktorów do trzeciego sezonu: nowych odtwórców ról królowej Elżbiety czy księcia Filipa-dotychczasowi aktorzy będą zbyt młodzi, ale też nowych postaci, na przykład Roddy'ego Llewelyna (kochanka Małgorzaty).


Ogólnie fabuła drugiego sezonu rozpocznie się od kryzysu sueskiego, a zakończy się w połowie lat sześćdziesiątych. Większy nacisk zostanie położony na edukację i rozwój księcia Karola oraz na wątek księcia Filipa. Ale jak widać z powyższej informacji na pewno zobaczymy kolejny królewski ślub i jego kulisy.


Drugi sezon został już nakręcony i można spodziewać się jego premiery w listopadzie tego roku. Z czasem na pewno będą się pojawiały nowe informacje. Możliwe, że niedługo też będziemy mogli zobaczyć zwiastun i pierwsze oficjalne zdjęcia.


A teraz ciekawostka: brytyjska pani premier wygłosiła przemówienie w Lancaster House. Ten budynek i jego wnętrza zagrały Pałac Buckingham w serialu The Crown. W nim też nagrano kilka scen do filmu Jak zostać Królem.


Źródła zdjęć: Radio Times i Twitter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.