Ojciec Mateusz w Płocku!


Dziś post niezwiązany z tematyką bloga, ale podzielę się z wami w nim wrażeniami z niecodziennego wydarzenia i przy okazji dowiecie się kilku informacji o mnie i nawet zobaczycie jak wyglądam!

Zacznijmy od tego skąd taki tytuł posta? A no stąd, że obecnie ekipa kręcąca serial Ojciec Mateusz przebywa w Płocku i kręcą w nim sceny do niego. A co to ma wspólnego ze mną? A to, że mieszkam trzydzieści kilometrów od Płocka i w nim uczęszczam do liceum-Małachowianki, która też stała się  planem dla serialu!
A to nie wszystko! Stało się tak, że ja i moje koleżanki z klasy znalazłyśmy się blisko miejsca kręcenia scen i to akurat w momencie gdy szli aktorzy-Artur Żmijewski (tytułowy ojciec Mateusz), Piotr Polk (inspektor Orest Możejko) i Michał Piela (aspirant Mieczysław Nocul). Któraś z nas spytała czy nie zrobiliby sobie z nami zdjęcia, a oni się zgodzili! Później moje koleżanki natknęły się na Rafała Cieszyńskiego (Przemysław Gibalski) i z nim też zrobiły sobie zdjęcia,
Wiedziałam, że w naszej szkolnej wieży będą kręcone zdjęcia do Ojca Mateusza, ale zapomniałam o tym w natłoku wydarzeń związanych z klasą maturalną. Dopiero gdy przechodziłyśmy koło okien zwróciłam uwagę na ilość dużych samochodów na szkolnym parkingu i logo serialu za szybą jednego z nich. A później rozmowa z kamerzystą i wszystko działo się tak szybko, że na koniec wybuchłam śmiechem i myślałam nad tym co się stało i prawdopodobieństwem tych wydarzeń.

PS: Napisałam, że mnie zobaczycie, na powyższych zdjęciach mam różowy sweterek i biały komin ;)

Źródło zdjęć: Facebook

3 komentarze:

  1. Zazdroszczę;) Piękne zdjęcia!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ty jedna nam zazdrościsz ;) Wiele osób w szkole chciało spotkać choć jednego aktora, ale im się nie udało, a ja jestem szczęśliwa, że jeden z płockich portali zacytował moje słowa z tego postu w artykule o kręceniu "Ojca Mateusza" ;)

      Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.