25 tysięcy wyświetleńKochani! W tym tygodniu na blogu wybiło 25 tysięcy wyświetleń! Na chwilę obecną (godzina 11.20) to 25 548 wyświetlenia, a 9 lutego minęło pół roku od założenia bloga, więc zapraszam was na notkę podsumowującą!
Zostawiliśmy pod 182 postami (ten post jest 183) 235 komentarzy, coraz więcej postów przekracza granicę stu wyświetleń (co mnie bardzo cieszy, ponieważ niektóre posty na początku osiągały ledwo 20-30 wyświetleń).

Posty o największej liczbie wyświetleń:
Victoria-serial o królowej Victorii (3902 wyświetlenia)
Na co czekam w 2017 roku? (757 wyświetleń)
Narodowe Czytanie (526 wyświetleń)
Królewskie książki (269 wyświetleń)
Flashback: 49 rocznica ślubu księżniczki Benedykty i księcia Ryszarda (269 wyświetleń)

Serdecznie dziękuję wszystkim komentatorom, którzy nie tylko chwalą moją pracę, ale też wyłapują błędy i mi je wskazują. Szczególnie dziękuję blogerkom: Albinie von Roth z bloga o Liechtensteińskiej Rodzinie Książęcej, Jeanne z bloga o Cesarzowej Sissi, Queen Rania z bloga o królowej Ranii, dziewczynom z bloga Blue Blood, które dodały na początku istnienia mojego bloga do listy blogów, które czytają i za komentarze oraz Larissie, która na początku bardzo mnie podbudowała swoimi komentarzami. Dziękuję też zwykłym czytelnikom-wszystkim Anonimowi i tym, którzy podpisują się jako Sonja, Kate i innym. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i w tym miejscu dziękuję każdej takiej osobie, która po prostu czyta mojego bloga i mam nadzieję, że będzie was coraz więcej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.