Nowy miniserial o Romanowach

Ostatni car Rosji Mikołaj z rodziną

Twórca amerykańskiego serialu Mad Men Matthew Weiner planuje stworzyć miniserial o rosyjskiej rodzinie carskiej Romanowach.

Ostatni car Rosji Mikołaj z rodziną

Serial będzie opowiadał o ludziach, którzy wierzą, że są współczesnymi potomkami rosyjskiej dynastii. Wyprodukowanych zostanie osiem odcinków, a każdy z nich będzie opowiadał o innych bohaterach i wydarzeniach w różnych miejscach globu. Wspólne dla nich jest jedynie wiara we własne pochodzenie z dynastii Romanowów.

Obsada serialu Mad Men

Cztery odcinki będą kręcone w Stanach Zjednoczonych, a cztery poza nimi. Większość z nich powstanie w języku angielskim, ale póki co powstaje scenariusz, który tworzą scenarzyści znani z serialu Mad MenSemi Chellas, Andre i Maria Jacquemetton, oraz Blake McCormick

Obsada serialu Mad Men

Serial będzie nosił nazwę The Romanoffs i prawdopodobnie będzie miał swoją premierę wiosną przyszłego roku na Amazonie. Możliwe, że w obsadzie zobaczymy takie gwiazdy z serialu Mad Men jak Jan Hamm czy Elizabeth Moss.

Źródło zdjęć: Pinterest

2 komentarze:

 1. Jestem bardzo ciekawa tego serialu, ale obawiam się, że może to być produkcja podobna do innej o nazwie "The Royals", która całkowicie mnie odstraszyła swoim niskim poziomem.
  Jednak mam nadzieje, że tutaj będzie innaczej, zwłaszcza, że bardzo lubię słuchać i czytać o ostatnich Romanowach.
  Ps. Bardzo lubię twojego bloga. Może dlatego, że dzielimy te same zainteresowania. Powodzenia w pisaniu!

  M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twórcy mają już wyrobioną renomę, więc może nie będzie, aż tak źle, a po za tym każdy odcinek będzie o kimś innym.
   Cieszę się, że Ci się tu podoba, mam nadzieję, że będziesz tu regularnie zaglądała i dziękuję za miłe słowa!

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.