Jak święta Wielkiejnocy spędziła Mette-Marit z rodziną+więcej


Mette-Marit z Haakonem, Ingrid Alexandrą i Sverre'm Magnusem spędziła święta Wielkiejnocy w Stanach Zjednoczonych, gdzie studiuje jej syn Marius. Początkowo były to tylko przypuszczenia, ale wczoraj pojawiły się zdjęcia przedstawiające Mette-Marit, Haakona i Mariusa, którzy mieli kolizję w Malibu w Kalifornii.
***


Wczoraj rano Ari Behn (były mąż księżniczki Marthy-Louise'y) miał wypadek samochodowy i został przewieziony do szpitala. Pobyt w szpitalu jest tylko rutynowy-Ari o własnych siłach wyszedł z samochodu i nie ma wielkich obrażeń. Wypadek zdarzył się o 11.30 niedaleko Toppenhaugen-w pobliżu domu Ari'ego. Sam poszkodowany tłumaczył, że zjechał z drogi by uniknąć większego wypadku-z naprzeciwka jechała ciężarówka.

***


Na dzisiejszych (prywatnych) obchodach 50 urodzin króla Willema-Alexandra prawdopodobnie pojawi się książę Haakon z żoną Mette-Marit i siostrą Martha'ą-Louise'ą.

Źródło zdjęć: Twitter

1 komentarz:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.