Zmiany i plany na bloguNa blogu w najbliższym czasie nastąpią zmiany, a niektóre już nastąpiły, więc byście się z nimi oswoili publikuję ten post ;)
Jak już zauważyliście zmieniłam wygląd bloga (jest on bardziej wiosenny i przejrzysty) i on w najbliższym czasie już nie ulegnie zmianom.

Przez dłuższy czas publikowałam posty codziennie, ale teraz się to zmieni, ponieważ za miesiąc zdaję maturę i chciałabym jej poświęcić więcej czasu. Chciałabym też by moje posty były bardziej dopracowane i by docierały do większej ilości czytelników.

Posty zmienią też nieco tematykę: planuję jeszcze zwiększyć ilość postów o rodzinach królewskich, lecz w większości z retro-perspektywy, ponieważ królewskie blogi skupiają się na teraźniejszości, a ja lubię przeszłość i myślę, że wy też polubicie czytać o niej :) Posty tego typu będą się pojawiały nie tylko w ramach Flasbacków ale i nowych serii.

Nadal będę pisała o Victorii i The Crown. O pierwszym z tych seriali pojawi się w tym tygodniu post, a o drugim poczytacie też w niedługim czasie. 

W tym tygodniu poczytacie też o Eurowizji. W maju poprowadzę live'a z niej, ale tylko z finału, a z półfinałów napiszę dla was podsumowania. Chciałabym napisać dla was na żywo relację z polskiego półfinału, ale na drugi dzień mam ustną maturę z polskiego i chciałabym się na nią wyspać.

Planuję powroty do kilku innych tematów, które pojawiły się na blogu, ale to dopiero w dalszym czasie. Jeśli macie pytania, zadawajcie je w komentarzach tutaj lub na mojego mejla: jlewandoeska@gmail.com.
2 komentarze:

 1. Fajne te zmiany. Czekam na nowe wpisy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podoba. Ja sama jestem zachwycona nowym wyglądem bloga i odkrywam w nim nowe plusy.
   Sądzę, że dzisiejsza notka, która pojawi się za chwilę szczególnie Ci się spodoba.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.