Królowa Matylda na Konkursie Królowej Elżbiety+więcej


Dziś na pierwszej sesji finałowej Konkursu Królowej Elżbiety pojawiła się królowa Matylda i król Filip.


***

Król Albert i królowa Paola odwiedzili dziś rano katedrę w Avioth we francuskiej Lotaryngii.***

A co ostatnio nosiła Matylda? Przede wszystkim Natan, ale nie tylko:

4 maja podczas rozdania nagród założyła nową sukienkę od Natan i kolczyki od Herve van der Straeten.
8 maja na Konkursie Królowej Elżbiety Matylda założyła sukienką Natan, którą nosiła już rok temu.11 maja na kolejnej sesji Konkursu Królowej Elżbiety Matylda założyła kombinezon Diane von Furstenberg.12 maja na konferencji Spring of Philantropy Królowa nosiła sukienkę Esmeraldy Ammoun, którą nosiła już wcześniej.


15 maja na sesji Konkursu Królowej Elżbiety Matylda założyła spódnicę Driesa van Notena, która nie jest nowością w jej szafie.Kolejna sesja Konkursu Królowej Elżbiety i kolejna powtórzona część garderoby, tym razem top od Natan.


Kolejne ubrania od Natan na sesji konkursowej, tym razem nowe-bluzka i spodnie z nadrukiem. Bransoleta pochodzi od Francesca Romana Diana.

23 maja na spotkaniu Matylda miała na sobie bluzkę Natan.Na spotkaniu z prezydentem USA i jego żoną Matylda założyła nową sukienkę od Natan oraz torebkę Diora.
Podczas spotkania w Pałacu Laeken Matylda nosiła sukienkę Natan, którą nosiła podczas wizyty w Chinach dwa lata temu.Źródła zdjęć: RTL Belgium, Belgium Palace

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.