Maria Teresa na 50 rocznicy CNDS+więcej


Wczoraj Wielka Księżna Maria Teresa i Wielki Książę Henri pojawili się na akademickiej sesji z okazji pięćdziesięciolecia Comite National de Defense Sociale (CNDS)CNDS to organizacja zapewniająca finansowe, edukacyjne i socjalne wsparcie osobom samotnym i rodzinom. Oferuje im od natychmiastowego wsparcie finansowe przez opcje mieszkaniowe do poszukiwań pracy i pomoc w powrocie do pracy po chorobie.

***

Na Biennale w Wenecji Stephanie pierwszego dnia nosiła sukienkę Tary Jarmon oraz baleriny i torbę Gucci. Drugiego dnia założyła bluzkę noszoną rok temu i spodnie, prawdopodobnie obie te rzeczy pochodzą od Natan oraz torebkę z dnia wcześniej.


Księżniczka Alexandra na ślubie swej kuzynki nosiła sukienkę od Liu Jo. Z tej firmy pochodzą też spodnie, które nosiła na chrzcinach księcia Liama.

Maria Teresa podczas wizyty na targu nosiła spodnie, bluzkę i sweter od Miyake oraz torebkę Bottega Veneta.


Źródło zdjęć: Cour grand-ducal

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.