Aktualizacja: Ostatnie wyjścia Norweskiej Rodziny KrólewskiejWczoraj wieczorem książę Haakon i księżna Mette-Marit wzięli udział w otwarciu wystawy dzieł Edwarda Muncha. Jego najsłynniejsze dzieło to prawdopodobnie Krzyk.

Mette-Marit założyła nową sukienkę Raquel Diniz, torebkę od Valentino i szpilki od Louboutina.

***W czwartek królowa Sonia miała wziąć udział w audiencji wraz z królem Haraldem, ale nie pojawiły się żadne zdjęcia. Oboje mieli wziąć udział w zaokrętowaniu KS Norge, ale na zdjęciach widać tylko Króla.***Już we wtorek rozpoczną się obchody 80 urodzin króla Haralda i królowej Sonii. Swą obecność potwierdzili:

 • król Szwecji Carl Gustaw z żoną Sylvią, córką Victorią i jej mężem Danielem oraz z synem Carlem Philipem i jego żoną Sofią
 • królowa Danii Margrethe z synami Fryderykiem i Joachimem i ich żonami-Mary i Marie
 • król Belgi Philippe z żoną Matyldą
 • ojciec króla Hiszpanii Juan Carlos z żoną Sophią
Pojawiły się też informacje, że pojawi się Wielki Książę Henri z żoną Marią Teresą i z synem Guillaume oraz synową Stephanie, a z Monako przyjedzie książę Albert i księżna Charlene.

***


Książę Haakon i księżna Mette Marit odwiedzą wyspy Orkney w dniach 16-17 czerwca z okazji 900 rocznicy śmierci świętego Magnusa.

***

Pojawiło się też nowe zdjęcie księżnej Mette-Marit.Żródła zdjęć: Twitter, kongehuset.no, Royal Central/Oscar Aanmoen

2 komentarze:

 1. M -M wygląda świetnie.Powinna częściej nosić czerwień jako blondynka,a i krój sukienki jeszcze idealny-bardzo letni i zwiewny.
  Szpilki są od Christiana Louboutina z tymi charakterystycznymi czerwonymi podeszwami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, Mette-Marit wyglądała wczoraj fenomenalnie. Co butów-na tych zdjęciach ich nie widać, ale do tej sukienki na pewno jej pasowały ;)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.