Aktualizacja: Rozdanie Nagród Królowej Mathilde 2017


Królowa Matylda rozdała dziś nagrody swego imienia, które w tym roku powędrowały do Watermusic za projekt Music connects.Nagroda Królowej Matyldy jest wręczana od 2000 roku i jej laureatami mogą zostać osoby, które zainicjowały projekt poprawiający pozycję jednostek lub grup społecznych w trudnej sytuacji. Nagroda ta jest fundowana w ramach działania Fundacji Króla Bodouina.Tegoroczni zwycięzcy-Watermusic-stworzyli projekt Music Connects, który ma na celu za pomocą muzyki poszerzać horyzonty młodych ludzi, pozwolić im wyrazić siebie i kształtować ich przyszły sukces.Po wręczeniu nagród, królowa Mathilde wzięła udział w prezentacji innych projektów biorących udział w konkursie o nagrodę jej imienia.


Królowa Mathilde na tę okazję założyła nową sukienkę od Natan.


Źródła zdjęć: Twitter, Belga Image

2 komentarze:

 1. Projekt pasuje do Matyldy,która kocha muzykę klasyczną i za kilka dni będzie uczestniczyć w konkursie królowej Elżbiety (mam nadzieję,że o tym napiszesz -to pasuje chyba do twoich zainteresowań) .
  Miło także,że nie zapomniała o innych fundacjach,które nie wygrały.Takie wsparcie z pewnością jest dla nich ważne.
  Śliczna sukienka- krój,materiał i kolor.Sama w sobie jest ozdobą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę opisywała na bieżąco wyjścia Matyldy, więc te związane z konkursem też. Planuję też notkę o historii konkursu i wcześniejszym udziale Królowej w nim, ale nie wiem jeszcze kiedy się ukaże.
   Sukienka to faktycznie małe cudo modowe i sama chciałabym mieć podobną w swej szafie.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.