Stephanie na drugim dniu Festiwalu Filmowego


Dzisiejszy poranek Stephanie i Guillaume spędzili w luksemburskim pawilonie na Festiwalu Filmowym w Cannes.
Spotkali się tam z setką profesjonalnych filmowców z okazji piętnastolecia luksemburskiego wsparcia Festiwalu Filmowego (Luxembourg's National Support Fund for Audiovisual Pruduction). Parze towarzyszył luksemburski premier i zarazem minister kultury Xavier Bettel.
Wczesnym popołudniem dziedziczna para wielkoksiążęca udała się do Marczes du Film-największy na świecie targ filmowy. Następnie udali się na przyjęcie Plage du Gray d'Albion.
Źródło zdjęć: RTL.lu

4 komentarze:

 1. Strój byłby bardzo trafiony, gdyby nie rozszerzane nogawki...Wiem, że są ostatnio modne, ale nie wyglądają dobrze na księżnej Stephanie, po prostu nie pasują do jej figury. Księżna ma bardzo piękną kobiecą sylwetkę, ale tego typu spodnie to wszystko rujnują! Wczoraj wyglądała obłędnie, dzisiaj byłoby równie dobrze, gdyby nogawki były węższe. Ale i tak jest dobrze; ciekawe motywy, piękna fryzura, dopasowane dodatki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stephanie nosi w większości spodnie z rozszerzaną nogawką, więc dziś nie mogło być inaczej. Ale fakt, cała reszta jest niezła.

   Usuń
 2. Odważna,ciekawa kreacja,ale naprawdę świetna.
  Sesja na plaży:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu coś pozytywnego się dzieje w jej szafie.
   Mam nadzieję, że zobaczymy jej lepsze efekty :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.