Stephanie na otwarciu JPEE+więcej


Dziedziczna Wielka Księżna Stephanie i Dziedziczny Wielki Książę Guillaume byli wczoraj obecni na otwarciu 17 Igrzysk Europejskich Małych Państw (Jeux des Petits Etats d’Europe-JPEE) w San Marino.
Igrzyska po raz pierwszy zorganizowano w San Marino w 1985 roku. W tym wydarzeniu bierze udział 9 państw z liczbą ludności poniżej miliona i odbywa się ono ca dwa lata. W 1995 i 2013 roku miały miejsce w Luksemburgu. Na tegorocznym otwarciu był obecny również monakijski książę Albert.
***

Przyjrzyjmy się co ostatnio nosiły luksemburskie członkinie rodziny wielkoksiążęcej

Na ślubie księżniczki Marie-Gabrielle księżniczka Margaretha nosiła spódnicę Tary Jarmon.Na chrzcie swego syna Liama księżna Claire nosiła sukienkę Beulah London, a Wielka Kiężna Maria Teresa płaszcz Yves'a Doomsa.
Na 50-leciu CNDS Maria Teresa nosiła żakiet Armani'ego. Ten model posiada też w bieli i czerni.Podczas mszy zamykającej Oktawę Maria Teresa nosiła sukienkę i płaszcz Yves'a Doomsa oraz torebkę i buty od Prady.


Po południu się przebrała w kolejny zestaw Yves'a Doomsa  i dobrała do niego torebkę Ellie'go Saaba.Dziedziczna Wielka Księżna Stephanie założyła na tę okazję nową sukienkę i dobrała do niej torebkę Sergio Rossi oraz kapelusz Les Folie's Bibis
Księżna Claire założyła sukienkę Beulah London i buty Aquazzura
Pierwszego dnia wizyty prezydenta Portugalii Maria Teresa  nosiła dwa zestawy sukienka+płaszcz oraz suknię wieczorową Yves Dooms, a Stephanie torebkę Sophie Habsburg i buty Sergio Rossi.
Drugiego dnia Maria Teresa ponownie postawiła na suknię Yves Dooms, a Stephanie na Paule Ka iSergio Rossi.
Trzeciego dnia wizyty Maria Teresa założyła bluzkę Armani'ego.
Księżna Claire w Cannes założyła suknię Denisa Duranda, kolczyki Orus i torebkę O'Nolan.
Źródła zdjęć: Twitter, Cour grand-ducal, Tumblr

2 komentarze:

  1. Stephanie ładnie wyglądała. Ostatnio coraz lepsze stylizacje 💓

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To prawda, szczególnie będzie to widać w podsumowaniu i głosowaniu na stylizacje, które zrobię dziś wieczorem lub jutro.

      Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.