Stephanie w Cannes


Dziś Dziedziczna Wielka Księżna Stephanie pojawiła się wraz ze swym mężem Guillaume na Festiwalu Filmowym w Cannnes.Pojawili się na otwarciu 70 edycji festiwalu, który odbywa się w Grand Theatre Lumiere, a filmem otwierającym jest Ismael's Ghosts. W tym roku jubileusz piętnastolecia świętuje też luksemburskie wsparcie festiwalu (Luxembourg's National Support Fund for Audiovisual Pruduction), które ma swój pawilon w międzynarodowym miasteczku Festiwalu Filmowego. Z racji tego jutro Stephanie i Guillaume oraz towarzyszący im premier, a zarazem minister kultury Xavier Bettel, będą mieli jutro wiele wizyt. Jutrzejszy dzień festiwalowy jest nazwany luksemburskim


Na tę okazję Stephanie założyła białą suknię od Ralpha Laurena, którą w swej szafie posiada też szwedzka księżniczka Victoria.
Zwróćcie też uwagę na kolczyki, które założyła Stephanie:


Źródła zdjęć: Getty Images, Twitter

4 komentarze:

 1. Wszystko śliczne- i suknia, i fryzura i kolczyki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak! Mnie szczególnie zachwyciły kolczyki.

   Usuń
 2. Piękna sukienka i równie piękne kolczyki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stephanie wyglądała przepięknie :) /Lena

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.