Stephanie na 40-leciu Fundacji+więcej


W czwartkowe popołudnie Dziedziczna Para Książęca wzięła udział w sesji naukowej zorganizowanej z okazji 40-lecia Fundacji Kräizbierg w Dudelange.Podczas tej sesji nastąpiła prezentacja osiągnięć fundacji i uczczenie szczególnie zasłużonych członków.


Dziedziczny Wielki Książę Guillaume jest patronem Fundacji Kräizbierg od 2011 roku.
Stephanie na tę okazję wybrała niezidentyfikowaną nową sukienkę, buty Sergio Rossi i torebkę Lanvin.***

Wielki Książę Henri przesłał kondolencje prezydentowi Niemiec Frankowi-Walterowi Steinmeierowi z powodu śmierci byłego niemieckiego kanclerza-Helmuta Kohla, który zmarł 16 czerwca w wieku 87 lat. Helmut Kohl był kanclerzem w latach 1982-1998, co uczyniło go najdłużej urzędującym kanclerzem w XX wieku. Za jego kadencji doszło do zjednoczenia Niemiec.

Panie Prezydencie,
Wraz z Wielką Księżną chciałbym wyrazić płynące z serca kondolencje z powodu śmierci byłego kanclerza Helmuta Kohla.
Helmut Kohl był serdecznym przyjacielem Luksemburga. Jego zaangażowanie w zrozumienie narodów Europy nie zostanie zapomniane

***

Na przyjęciu podczas Igrzysk Małych Państw Europy Stephanie nosiła sukienkę Paule Ka i sandały Castander, które nosiła na chrzcie księcia Liama.

Źródło zdjęć: RTL.lu

2 komentarze:

  1. Wiosna 2017 to najlepszy okres w roli księżnej u Stephanie. Nie tylko ze względu na znaczną poprawę stylu,ale to,że się naprawdę uśmiecha,promienieje. Cieszę się,że wreszcie odnalazła się w swoich obowiązkach.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O tak, planuję za jakiś czas pokazać jak zmieniał się Stephanie, jej styl i wtedy to będzie lepiej widoczne.

      Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.