Wyjście Wielkiego Księcia Jeana+więcej

Wort.lu

W Luksemburgu trwa Tour de Luxembourg, którego trasa została poprowadzona koło rezydencji Wielkiego Księcia Jeana, tam też umiejscowiono wstępny punkt pomiarowy. Korzystając z takiej okazji Wielki Książę Jean obserwował ścigających się kolarzy w towarzystwie córki Margarethy (druga z prawej) oraz siostrzenic-Silvii Munro i Veronica'i de Pottere.

***

Ostatnio na Twitterze zauważyłam nowe/stare zdjęcie księżnej Claire, księcia Felixa i księżniczki Amalii. Wykonano je latem ubiegłego roku.

Twitter

***

Wielki Książę Henri przesłał wczoraj kondolencje królowej Elżbiecie II:

Wasza Królewska Mość
Z wielkim smutkiem Wielka Księżna i Ja dowiedzieliśmy się o strasznym ataku, który miał miejsce na London Bridge i na Borough Market wczoraj.
Nasza najgłębsza sympatia płynie do ofiar i ich rodzin.
Obywatele Luksemburga dołączają do nas w wysyłaniu Waszej Królewskiej Mości wiadomości o współczuciu i solidarności, w obliczu tego nowego ataku w sercu Twojej stolicy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.