49 rocznica ślubu Haralda i Sonii


Dziś przypada 49 rocznica ślubu króla Haralda i królowej Sonii. Jako że zaledwie kilka dni temu przypominaliśmy sobie ślub Haakona i Mette-Marit, to dziś o ślubie pary królewskiej przygotowałam krótki post. Za to za rok-na 50 rocznicę ślubu-przygotuję specjalną serię o nim i parze królewskiej.


Poniżej możecie zobaczyć filmiki ze ślubu Haralda i Sonii:
4 komentarze:

 1. Harald jest teraz bardzo podobny do ojca.
  Suknia Sonji jest dla mnie okropna -za surowa,ciężka,przytłoczyła jej delikatną urodę.
  Lubię oglądać stare uroczystości,to jest intrygujące. Zawsze nachodzą mnie też refleksje,że choć moda się zmienia,to przecież śluby pozostają niezmiennie wzruszające i pobudzają wyobraźnię tłumów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też nie bardzo podoba się suknia Sonii. W podobnej stylistyce była też utrzymana suknia ślubna królowej Silvii.
   Uwielbiam wspominać dawne uroczystości, np. śluby i patrzeć jak przez te lata zmienili się ludzie biorący w nich udział.

   Usuń
 2. Będę czekać cierpliwie na posty z okazji 50 rocznicy lubię czytać o tych dawnych królewskich ślubach i oglądać stare zdjęcia a do tego historia pary królewskiej jest bardzo ciekawa dziwię się że nikt jeszcze o nich filmu nie nakręcił
  Pozdrawiam Ewa :):*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście nie mogę się doczekać pisania tych postów. Jestem ciekawa jakie uroczystości zaplanowano z tej okazji. Myślę, że może za jakiś czas może powstać film o Haraldzie i Sonii.
   Również pozdrawiam :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.