Harald, Sonia i Astrid na wyścigu żeglarskim


W sobotę zakończyły się Mistrzostwa Świata w żeglarstwie-Hankø Race, w których brała udział łódź króla Haralda o nazwie Sira.Sira miała szanse na brązowy medal, o który walczyła z dwiema innymi łodziami, niestety złamał się jej maszt. Na szczęście nikt z załogi nie został ranny, króla nie było wtedy na pokładzie, choć często pomagał swej załodze Ostatecznie Sira zajęła 5 miejsce w swojej  kategorii i szóste w klasyfikacji generalnej.Na wręczeniu nagród był obecny król Harald z żoną Sonią i siostrą Astrid. Królowa Sonia wręczyła nagrody zwycięzcom.Źródło zdjęć: Kongehuset

2 komentarze:

  1. Świetne osiągnięcie króla. Wspaniale jest widzieć jak pomimo wieku nadal mają swoje sportowe pasje i wzajemnie się wspierają,kibicują w swoich zainteresowaniach.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O, tak-dobrze, że realizują swe pasje i to takie, które są bardzo pożyteczne: dzięki aktywności sportowej zachowują dobrą kondycję oraz promują sport wśród innych dając im dobry przykład.

      Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.