Książę Sverre Magnus złamał kostkę


W niedzielę Sven Gjeruldsen (manager do spraw komunikacji Dworu Królewskiego) w rozmowie z norweską gazetą VG powiedział, że książę Sverre Magnus złamał kostkę: Mogę potwierdzić, że książę Sverre Magnus złamał kostkę w niefortunnym wypadku rowerowym. Książę będzie z tego powodu w najbliższym czasie nosił gips i będzie poruszać się o kulach. Do wypadku prawdopodobnie doszło na wakacjach w Dvergsøya niedaleko Kristiansand (rodzinnej miejscowości księżnej Mette-Marit).

2 komentarze:

  1. Dzieci i wakacje- nie może obyć się bez urazów nawet w rodzinie królewskiej: )Dobrze,że to nic poważnego,ale książę już nie będzie mógł jeździć w tym roku na rowerze.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sama pamiętam jak w wakacje lub wolne dni bywałam chora (co zdarzało mi się dość często) i jak niefajnie mi z tym było... Oby Sverre szybko wrócił do zdrowia i by później ta kontuzja nie wpływała na jego zdrowie.

      Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.