Matylda i Filip z dziećmi w Salzburgu


Belgijska para królewska poszła w ślady księżniczki Marty Luizy i zabrała dzieci do Salzburga na Festiwal Operowy.Rodzina w sobotę była obecna na premierze Aidy w reżyserii Shirin Neshat, a w roli tytułowej wystąpiła Polka-Anna Netrebko.


Królowa Matylda założyła noszoną już kilkukrotnie sukienkę, a księżniczka Elżbieta sukienkę Maje, którą nosiła podczas koncertu z okazji 80 urodzin królowej Paoli. Eleonora oraz Gabriel i Emmanuel założyli lokalne (austriackie) stroje ludowe.


2 komentarze:

 1. Elżbieta jest piękną,młodą księżniczką.
  Dobrze,że para królewska przekazuje dzieciom zamiłowanie do wysokiej kultury,wykorzystuje swoje możliwości i zabiera je ma unikatowe eventy kulturalne,gdzie większość nie ma takiej możliwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zanim się obejrzymy będzie miała pierwsze oficjalne wyjście solo.
   Szkoda, że takie wydarzenia związane z muzyką poważną nie są u nas popularne i popularyzowane. W końcu jakaś część społeczeństwa miałaby okazję zbliżyć się do niej. Osobiście lubię ten rodzaj muzyki, choć w moim domu jej nie słuchano i póki co czerpię z niej tylko dzięki internetowi, lecz mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła jej posłuchać na żywo.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.