Wakacje w BelRK+kara dla Laurenta


Jak co roku część wakacji para królewska spędziła na francuskiej wyspie d'Yeu na Atlantyku, która ma 23 km² powierzchni. Z tego pobytu pojawiły się zdjęcia króla Filipa, królowej Matyldy i księżniczki Elżbiety.
***

Król Filip w uzgodnieniu z rządem postanowił, że jednorazowo potrąci z apanaży ich 10% (około 30 000 euro) za jego niewłaściwe zachowanie. Więcej TUTAJ.

Źródło zdjęć: profimedia.cz

2 komentarze:

 1. Kara odppwiednia,ale nie za surowa. Ulżyło mi,że nie doszło do drastycznych kroków,po których rozłam w rodzinie królewskiej mógłby być definitywny. Mam nadzieję,że to będzie wystarczająca nauczka dla Laurenta.
  Cóż za kolory u Filipa. Raczej trudno nie było zwrócić na niego uwagi :) Komponuje się koszulą z spodniami żony. Mam podobne tyle,że trochę mniej landrynkowe :)Już wiem w co się ubrać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście spodziewałabym się ciut większej kary, ale oby taka wystarczyła...
   Filip tymi kolorami chyba odreagowuje codzienne noszenie munduru i garnituru ;)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.