Victoria: odcinek czwarty-The Sins Of The Father


Królewski Dwór cieszy się z narodzin zdrowego księcia Walii, ale Victorię paraliżuje niewytłumaczalny smutek i nie jest w stanie połączyć się z synem.


Sprawy nie stają się łatwiejsze, gdy tragiczne wieści nadchodzą z Coburga i Albert zmuszony jest wyjechać do domu swego dzieciństwa - po raz pierwszy od ślubu Victoria i Albert muszą się rozłączyć. Podczas pobytu w Coburgu, Albert poznaje ciemną tajemnicę rodziny, która pozostawia go z uczuciem zagubienia na swoim miejscu w Pałacu.

Tymczasem przez pomyłkę Skerrett, Francatellemu grozi umieszczenie w linii ognia, chyba że odsłoni swą najgłębszą tajemnicę. Czy wyzna ją i zaryzykuje utratę swojego utrzymania? Niechętne rewelacje z Drummond grożą także zakończeniem wstępnej przyjaźni z Lordem Alfredem.

Kiedy obowiązki wzywają, Victoria uważa, że ​​nie może uciec od odpowiedzialności za to, że jest królową, niezależnie od tego, czy Albert stoi za nią czy nie i musi czerpać siły z rezerw odwagi, o których nie wiedziała. Czy z kolei uda się jej pomóc Albertowi w jego osobistej udręce?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.