Victoria: odcinek drugi-The Green-Eyed Monster


Wracając do królewskich obowiązków, Victoria jest zdumiona, gdy okazuje się, że Alberta prawdopodobnie pociąga erudycja kobiety-matematyczki, Ady Lovelace, która współpracuje z uznanym Charlesem Babbage'em. Victoria organizuje kulturalny wieczór, aby poznać parę, ale zaczyna obawiać się, że traci uwagę męża.

Zdając sobie sprawę, że jest w ciąży, Victoria zostaje wrzucona w kolejne zamieszanie, obawiając się, że po raz kolejny zostanie odsunięta od obowiązków. Z napięciem między nią a Albertem w punkcie kulminacyjnym, jak ona ujawni mu szczęśliwe wiadomości?

Nastrój poniżej schodów jest równie niepewny, gdy służący zaczynają dostrzegać, że przedmioty tajemniczo zanikają. Nieśmiała nowa garderobiana Cleary obawia się, że pałac jest nawiedzony, ale Brodie odkrywa prawdziwego winowajcę.


2 komentarze:

  1. Nie wiedziałam, że serial już jest emitowany :) ciekawe, kiedy ukaże się w polskiej telewizji :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W niedzielę w Wielkiej Brytanii miał premierę właśnie ten odcinek. Sądzę, że tak jak pierwszy sezon, drugi będzie pokazywany w styczniu/lutym, jeśli TVP zdecyduje się na transmisję ;)

      Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.