Victoria: odcinek siódmy-The king over the water


Poczucie duszności po kolejnej próbie zamachu prowadzi do zwiększenia bezpieczeństwa w Pałacu, a Victoria szuka dróg do miejsca, które chciała odwiedzić jako dziecko: Szkockie Highlands. Jednak to nie jest romantyczne zacisze, o którym czytała w powieściach Waltera Scotta i zaczyna zdawać sobie sprawę, że niezależnie od miejsca na świecie nie może uniknąć faktu, że jest królową.

Kiedy dzień przybiera niespodziewany obrót, Victoria ostatecznie otrzymuje anonimowość, której sobie życzyła, podczas gdy Albert po raz pierwszy może zagrać rolę tradycyjnego męża. Ukryci daleko od normalnego życia w Pałacu, całego dworu - sług i świty - znajdują sekrety i romans, które wynurzają się na powierzchnię w środku letniej nocy.4 komentarze:

 1. Z siostrą już się nie możemy doczekać emisji w Polsce. Ten serial magnetyzuje nie tylko fanów monarchii czy historii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również nie mogę się już doczekać! Porównując: nie mam znajomych, którzy by się interesowali monarchiami, ale drugiego sezonu "Victorii" nie może się doczekać kilka osób.

   Usuń
  2. A wiadomo już coś więcej na temat emisji "Victorii" w Polsce? Czy i ewentualnie kiedy możemy się go spodziewać?

   Usuń
  3. Prawa do serialu wykupiło HBO i na HBO GO można już drugi sezon oglądać, a na kanałach HBO serial będzie emitowany w listopadzie. TVP nie planuje póki co emisji.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.