Wczorajsze spotkania królowej Matyldy


Wczoraj królowa Matylda odbyła trzy wyjścia: przed południem jako ambasador celów zrównoważonego rozwoju ONZ spotkała się z młodymi ludźmi aktywnymi w społeczeństwie, sferach akademickich i związkach zawodowych. Rozmawiali o metodach, którymi można osiągnąć zrównoważony rozwój i jaką w tym rolę mogą odegrać młodzi ludzie. Spotkanie odbyło się w Pałacu Królewskim.***

Po południu król Filip i królowa Matylda spotkali się w pałacu Laeken z rektorami belgijskich uniwersytetów.


***


Wieczorem król Filip, królowa Matylda i księżniczka Astrid byli na koncercie w Pałacu Królewskim, który honoruje młode talenty w przedsiębiorczości, kulturze i nauce.

Źródła zdjęć: Royal Palace, Belga Image

2 komentarze:

 1. Nie sądziłam,że to kiedyś powiem,ale podoba mi się sukienka Astrid z odkrytymi ramionami.
  Matylda jak zwykle zapracowana.Myślę,że dlatego nigdy zbytnio nie koncentruje się na stroju. Żółta sukienka nie jest zła,nosiła ją w czerwcu na otwarciu konferencji młodych liderów,a propos tematów spotkania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Astrid już wcześniej nosiła tę sukienkę, ale z narzutką. A Matylda jak to Matylda, jak zawsze zapracowana i stawia też jak zawsze na Natan (na każdym z tych trzech wyjść nosi co najmniej jedną rzecz od Natan).

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.