Matylda i Filip wrócili do Belgii+Astrid na obchodach


Wieczorem 10 listopada królowa Matylda i król Filip wzięli udział w koncercie Scala & Kolacny Brothers w Teatrze Tata (National Centre for the Performing Arts) w Bombaju. Było to ostatnie oficjalne wyjście pary królewskiej podczas podróży do Indii.
Nazajutrz Matylda i Filip zostali pożegnani na lotnisku w Bombaju, skąd wylecieli do Brukseli. Do stolicy Belgii przybyli około godziny 15.


***


W imieniu króla Filipa księżniczka Astrid uczestniczyła w obchodach pamięci o poległych żołnierzach w I i II wojnie światowej oraz w innych działaniach militarnych poza granicami Belgii od 1945 roku. Obchody odbyły się pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza w Brukseli.


Księżniczka oddała hołd poległym i spotkała się z weteranami.


Źródło zdjęć: Twitter

5 komentarzy:

 1. Dwie ostatnie stylizacje równie świetne jak poprzednie -dopasowane,kolorowe,wzorzyste,ale nie przesadzone.To będzie moja ulubiona podróż Matyldy. Spisała się wspaniale.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękna kreacja Mathilde na tym koncercie. Zgadzam się, że w czasie podróży miała wiele pięknych stylizacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Indie jako cel podróży pozwoliły na większą dowolność kolorów i wzorów w strojach oraz ich stroje narodowe stały się świetną inspiracją do niektórych kreacji, np. suknia z koncertu.
   Jedyne czego mi zabrakło to tiara na bankiecie u pary prezydenckiej.
   A moje ulubione to: powyższa suknia z koncertu, różowa koronkowa z powitania i granatowa we wzory ze spotkania z pierwszą damą. Ale wiele innych zapadło mi też w pamięci: biała z przylotu, żółta spódnica oraz biała sukienka z koronkową narzutką.

   Usuń
 3. To była wizyta podczas której królowa zaprezentowała multum pięknych kreacji. Moje serce skradła ta z wizyty w Taj Mahal.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.