Trzeci sezon Victorii!


Wczoraj Daisy Goodwin w jednym z wywiadów zdradziła, że pracuje na scenariuszem do trzeciego sezonu Victorii! Zdradziła również, że trzeci sezon będzie bardzo dramatyczny, będzie zawierał dużo intryg i narodziny kolejnych dzieci. Akcja rozpocznie się w 1848 roku i może przedstawić rewolucję w Europie (z historii-w tym roku miała miejsce wiosna ludów w Europie, a z powodu zagrożenie królowa Victoria z rodziną opuściła Londyn i zamieszkała na wyspie Wight, w tamtym roku też urodziła swe szóste dziecko).


Nie zapominajmy, że przed nami jeszcze specjalny odcinek świąteczny Victorii, do którego jeszcze około półtorej miesiąca. Drugi sezon serialu można obejrzeć na HBO GO oraz na HBO3 w każdą środę o 21.00 (teraz będzie emitowany drugi odcinek).


W najbliższych dniach zaktualizuję posty z opisami odcinków drugiego sezonu Victorii o zdjęcia oraz większość zakładek. Możliwe też, że w najbliższym czasie zmienię szablon bloga, choć możliwe, że nowy mnie nie zadowoli i wrócę do obecnego.


Źródło zdjęć: Section of Randomnes

4 komentarze:

 1. Cudowna informacja! Ale na razie w zaległościach seria druga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że będzie trzeci sezon. Tylko po co zaczynać od narodzin Louise? Przecież między nią a Edwardem byli Alice, Alfred i Helena.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy od scenarzystki, która jak widać ma własną wizję serialu i może nie chce kolejnych kilka razy przedstawiać podejścia Victorii do ciąży i połogu, które raczej się nie zmienia i mogłoby się wydać nudne. Zobaczymy za rok co z tego wyniknie.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.