Wczorajsze spotkania Matyldy i Paoli


Królowa Paola i król Albert odwiedzili wczoraj centrum alarmowe Touring w Brukseli, by podziękować pracownikom za pomoc po wypadku królowej Paoli pod koniec zeszłego roku w Szwajcarii. Para królewska zwiedziła centrum i wzięła udział w konferencji prasowej, której tematem było zdrowie królowej Paoli.
***

Królowa Matylda i król Filip spotkali się z przedstawicielami nowych dostawców produktów do Pałacu Królewskiego. 15 listopada król podpisał listę Fournisseurs Brevetés de la Cour-Opatentowanych Dostawców Dworu, która jest dostępna na stronie pałacowych dostawców-www.dghb.be/en/
***

Po południu królowa Matylda wzięła udział w drugim seminarium krajowym "SDG: czy idziemy w dobrym kierunku?" w Brukseli. Seminarium zostało zorganizowane przez Entrepreneurs for Entrepreneurs (EpE), organizację dialogu i współpracy między firmami i organizacjami pozarządowymi, której celem jest stymulowanie zaangażowania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Seminarium miało na celu opracowanie, dwa lata po uruchomieniu celów zrównoważonego rozwoju (SDG), oceny ewolucji tych celów w Belgii. Królowa jest adwokatem/rzecznikiem SDG Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Źródło zdjęć: Belga Image, Belgian Monarchy/Facebook

1 komentarz:

  1. Królowa Matylda założyła piekne kolczyki do nie banalnej stylizacji.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.