Program Aret med Kongefamilien


Na stronie NRK TV jest dostępny program Aret med Kongefamilien o mijającym roku w norweskiej rodzinie królewskiej. Link do programu.
Program emitowano wczoraj na kanale NRK 1. Jest to już cykliczny program, a na stronie telewizji można obejrzeć jego edycje od 1994 roku-wystarczy kliknąć na poszczególne lata i przejść na ich strony. Niektóre z programów można też znaleźć na You Tube.W tegorocznej edycji jak co roku król Harald i królowa Sonia udzielili wywiadu wspominając poprzedni rok i jego wydarzenia, a było co wspominać. Autorzy programu zajrzeli też za kulisy wydarzeń na dworze królewskim, np. 80 urodzin pary królewskiej oraz pokazano prywatne zdjęcia rodziny z urodzinowej wyprawy do Afryki.W programie są norweskie napisy, więc jeśli ktoś jest cierpliwy może go przetłumaczyć, ja niestety raczej tego nie zrobię, może tylko wypiszę najważniejsze myśli zawarte w programie.


Zdjęcia: Zrzuty z programu Aret med Kongefamilien

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię takie filmy :) Możemy dowiedzieć się, jak członkowie RK przeżywali dane wydarzenie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wstyd napisać,ale o norweskiej rodzinie nie oglądałam jeszcze żadnego filmu: )Muszę to nadrobić.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.