Świąteczna sesja NRK+więcej


Wczoraj po południu norweski dwór królewski udostępnił nową, świąteczną sesję zdjęciową norweskiej rodziny królewskiej. Na zdjęciach możemy zobaczyć królową Sonię, króla Haralda, księcia Haakona, księżną Mette-Marit, księżniczkę Ingrid Alexandrę oraz księcia Sverre Magnusa ubierających choinkę.
Zdjęcia wykonała wczoraj Lise Aserud, która na co dzień wykonuje zdjęcia rodziny królewskiej podczas oficjalnych wyjść dla NTB Scanpix.


***

Również wczoraj księżna Mette-Marit wzięła udział w świątecznym obiedzie w ratuszu, który odbywa się co roku i zaproszeni na niego są osoby działające w Armii Zbawienia, Misji Miasta Kościelnego, Błękitnym Krzyżu, Fatthusa oraz w różnych ośrodkach opieki i rehabilitacji.Obiad uświetnił swym śpiewem chór z ratusza i muzyk Halvdan Sivertsen.***

Księżniczka Marta Luiza wzięła ostatnio udział w premierze filmu 12th Man we Frederikstad.
Źródła zdjęć: NTB Scanpix, Belga Image

6 komentarzy:

 1. Tradycyjna,ale ładna sesja. Czerwona sukienka M -M.idealnie pasuje do świątecznej atmosfery (to projekt Dolce &Gabbana,którą ma także księżna Mary ).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda-napiszę o tym w stylizacji miesiąca-teraz tylko tam opisuję stroje królewskich pań ;)

   Usuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia, czuć tą świąteczną atmosferę

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia piękne, świętnie wpisują się w śwąteczny klimat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sesja zdjęciowa jest cudna, patrząc da się poczuć magię świąt.

  OdpowiedzUsuń
 5. I to się nazywa świąteczna sesja, nie to, co udostępnili Will i Kate.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.