I przyjęcie noworoczne w Belgii+podróże księżniczki Astrid


Król Filip i królowa Matylda z okazji Nowego Roku wydali noworoczne przyjęcie dla stałych przedstawicieli i szefów misji przy Radzie Północnoatlantyckiej, członków Międzynarodowego Sekretariatu i Wojskowych Przedstawicieli przy NATO, Dyrektorów Generalnych SHAPE, a także szefowie instytucji europejskich z siedzibą w Brukseli i stałych przedstawiciel akredytowanych przy Unii Europejskiej. Przyjęcie odbywa się w Pałacu Królewskim w Brukseli.
***

Dzień po tym jak napisałam w poście, że prawdopodobnie pod koniec tego miesiąca Filip i Matylda polecą do Davos na Forum Ekonomiczne, ta informacja została potwierdzona. Dziś z kolei potwierdzono dwie podróże z misją gospodarczą księżniczki Astrid w tym roku oraz zapowiedziano dwie kolejne na przyszły rok. W tym roku księżniczka odwiedzi Urugwaj (23-30 czerwca) i Maroko (26-30 listopada). W 2019 roku Astrid pojedzie do Stanów Zjednoczonych Ameryki (26-30 marca) i do Chin (18-23 listopada).

Źródła zdjęć: Twitter, Facebook

1 komentarz:

  1. Powtórka ubraniowa u Mathilde.
    Zdziwiło mnie to opublikowanie dat misji gospodarczych z takim wyprzedzeniem. Na terminy wizyt oficjalnych zawsze musimy tyle czekać: (

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.