Na co czekam w 2018 roku?Tak jak rok temu opiszę wam dziś moje plany na nowy, 2018 rok.
Moim marzeniem jest cały czas pojechanie do Wiednia na Koncert Noworoczny. Jednak tak jak rok temu, to jeszcze nie ten czas i póki co pozostaje mi transmisja telewizyjna. Inne marzenia muzyczno-teatralne: Dzwonnik z Notre Damme w Teatrze Muzycznym w Gdyni-mam na to jeszcze pół roku, ale z tym będzie się wiązała całą podróż na Wybrzeże. Bardziej prawdopodobne jest to, że obejrzę Pilotów w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, w końcu mieszkam w ty mieście. A najbardziej prawdopodobna jest moja obecność na kolejnym koncercie Studia Accantus-gdy tylko będą występować w Warszawie-będę tam i ja.Moje plany filmowo-serialowe? Na pewno kolejne sezony Victorii i The Crown. Innych seriali właściwie nie oglądam, a jak oglądam to raczej gdy wyszły już wszystkie odcinki i mogę je obejrzeć jednym ciągiem. Z filmów chciałabym obejrzeć Czwartą władzę, Pitch Perfect 3, Cudowny chłopak i kilka innych.Co do książek-czytam mniej niż kiedyś, ale trochę jednak mi się udaje. Nie czekam jednak na żadną premierę z wypiekami na twarzy, czytam często to co wpadnie mi po prostu w ręce lub w oko. Czekam za to na kolejną Eurowizję.A czego nie mogę się doczekać wśród rodzin królewskich? Oczywiście ślubu Meghan i Harry'ego oraz narodzin dzieci numer trzy u Catherine i Madelaine. W NRK i BelRK raczej nie będzie takich atrakcji, choć może Amedeo i Lili zdecydują się na drugie dziecko? Albo któreś z jego młodszego rodzeństwa się zaręczy? Kto to wie?A prywatnie? Moje plany nie są wielkie-chciałabym tylko zaliczyć wszystkie egzaminy w terminach zdawać na kolejne semestry. Oraz chciałabym nadal znajdować czas na pisanie dla was i kilka innych przyjemności. I tyle. To chyba nie dużo i wiele z tego zależy po prostu ode mnie o dobrych chęci.

2 komentarze:

  1. Też chcę obejrzeć ,,Cudowny chłopak" ;)
    Na razie w Polsce byłam w kinie na ,,Listy do M3" aby wprowadzić się w świąteczny nastrój :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To i tak dużo jak na rok :)Mi zawsze tego czasu brakuje na wszystko, co bym chciała,a już tegoroczny maj będzie szalony :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.