Wczorajsze spotkania księżniczki Marty Luizy+więcej


Wczoraj księżniczka Marta Luiza odbyła serię oficjalnych spotkań w Pałacu Królewskim w Oslo. Spotkania te były typem audiencji. Zazwyczaj pałac nie udostępnia zdjęć z tego typu spotkań, lecz dla Marty Luizy uczynił wyjątek. Na powyższym zdjęciu zdjęcie upamiętniające spotkanie z przedstawicielami VIVIL lekene.Spotkanie z Norweskim Towarzystwem Reumatologicznym


Spotkanie z Norweskim Stowarzyszeniem Epilepsji


Spotkanie z Ridderrennet


Spotkanie z przedstawicielami Federacji Osób Upośledzonych Umysłowo


Spotkanie z osobami ze Stowarzyszenia osób niesłyszących


Spotkanie ze Stowarzyszeniem Osób Niewidomych


Spotkanie ze Stowarzyszeniem Chorób Mięśni

***

Jeszcze dziś książę Haakon i księżna Mette-Marit odbędą dwa wyjścia, z których post pojawi się jutro. W marcu (konkretnie 6-8) król Harald i królowa Sonia odwiedzą z oficjalną wizytę Argentynę na zaproszenie tamtejszego prezydenta. Jak już wspominałam, para królewska w sierpniu będzie świętować 50-lecie swego ślubu, jednak nie będą to zbyt oficjalne uroczystości. Jednak na stronie norweskiego dworu królewskiego nastąpiła drobna zmiana: u góry strony znajdują się inicjały Haralda i Sonii, w które do niedawna wpleciona była liczba 80 (z okazji ich 80 urodzin w zeszłym roku). Teraz ta liczba została zmieniona na 50 z okazji tegorocznego jubileuszu. A wcześniej, bo już 21 stycznia swe 14 urodziny będzie obchodzić księżniczka Ingrid Alexandra. Możliwe, że z tej okazji pojawią się nowe, oficjalne zdjęcia księżniczki.


Źródło zdjęć: Det Kongelige Hoff

1 komentarz:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.