Wczorajsze wyjście Matyldy+więcej


Wczoraj królowa Matylda odwiedziła projekt "Edukacja dla Pokoju i Obywatelstwa poprzez śpiew i sztuki widowiskowe" w Maison des Arts du Spectacle w Godinne. Celem tego projektu jest zgromadzenie młodych ludzi z różnych grup społecznych i z różnych środowisk. Projekt daje im możliwość budowania pewności siebie poprzez śpiew i sztuki sceniczne.Po pokazie przygotowanym przez młodych ludzi, królowa porozmawiała z nimi. Wizyta odbyła się w ramach zaproszenia do projektu "Muzyczne łączniki" funduszu Królowej Matyldy.***

Pojawiły się zdjęcia z wyjść księżniczki Astrid z 20 lutego. Najpierw księżniczka wzięła udział w seminarium "New and Emerging Regulations" organizowanym przez Królewski Związek Farmaceutów Przemysłu Farmaceutycznego (UPIP-VAPI) w Szpitalu Wojskowym królowej Astrid w Neder-over-Heembeek. Z okazji 65 lat istnienia Unia otrzymała certyfikat uznania jako Królewskie Stowarzyszenie.


Wieczorem księżniczka Astrid wzięła udział w rozdaniu nagród EURORDIS Awards w hotelu Plaza w Brukseli, z okazji Międzynarodowego Dnia Rzadkich Chorób.EURORDIS (Europejska Organizacja ds. Rzadkich Chorób) to międzynarodowa organizacja pozarządowa, uznawana za największy europejski sojusz stowarzyszeń pacjentów, kierowany przez samych pacjentów. Nagrody są przyznawane osobom fizycznym i firmom za ich wkład.


Źródła zdjęć: Belga Image, Twitter

2 komentarze:

  1. Muzyka i wspólne przedsięwzięcia bardzo łączą ludzi i łagodzą obyczaje. Idealne wyjście dla Matyldy,która pasjonuje się muzyką klasyczną.

    OdpowiedzUsuń
  2. Stylizacja królowej jakoś do mnie nie przemawia, chociaż ładnie wyglądała

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.