Wyjście księżnej Mette-Marit+więcej


Wczoraj księżna Mette-Marit odwiedziła klinikę Sex og samfunn w Oslo. Księżna spotkała się z ludźmi, którzy pracują z młodymi ludźmi w wieku 18-25 lat i odpowiadają na ich pytania dotyczące ich ciała, seksu, antykoncepcji. W tej klinice wykonywane są również badania pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową.
Jest to największa tego typu klinika w Norwegii Rocznie przyjmuje 29 000 młodych osób. Po za tym wolontariusze rozwiązali problemy ponad 8 000 osób w internecie. Z tego wynika duża wiedza pracowników na temat problemów młodych ludzi i właśnie tą wiedzą wczoraj podzielili się z księżną Mette-Marit.Oprócz księżnej w spotkaniu uczestniczyła burmistrz Oslo-Marianne Borgen. Podczas niego miała też miejsce dyskusja na temat wyzwań wokół zdrowia seksualnego w społeczeństwach imigranckich, edukacji seksualnej, antykoncepcji.***

Od niedawna na nowym kanale na You Tube można zobaczyć wiele filmików z udziałem księżniczki Marty Luizy. Link do kanału, a poniżej kilka filmików: 


Źródła zdjęć: Belga Image

1 komentarz:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.