Królowa Matylda na koncercie+Albert i Paola w Ostendzie


19 marca królowa Matylda odwiedziła Flagey w Brukseli, gdzie odbywał się koncert Konkursu Królowej Elżbiety. Koncert ten szczególnie skierowany do młodych ludzi, by zachęcić ich do słuchania muzyki klasycznej.***

Król Albert i królowa Paola odwiedzili 14 marca Ostendę. Rano obejrzeli wystawę HET VLOT, Kunst is (niet) eenzaam, która zlokalizowana jest w kilku miejscach miasta, między innymi w Galerii Weneckiej, na pokładzie Mercatora oraz w Kościele Dominikanów. Na wystawie znalazły się prace na przykład Michaela Borremansa, Luca Tuymansa i Michaela Fliri'ego.

Po zobaczeniu wystawy, para wzięła udział w obiedzie w Royal North Sea Yacht Club, a następnie odwiedzili Het Huis aan Zee House, znajdujący się na Zeeheldenplein na wale. Het Huis aan Zee to miejsce spotkań otwarte dla wszystkich młodych ludzi, stworzony przez Habbekrats we współpracy z wieloma osobami z sektora młodzieży i służby zdrowia. Spotkali tam młodych ludzi, którzy odwiedzają to miejsce.


Źródła zdjęć: Belgian Palace, Belga Image

3 komentarze:

  1. Jeden z nielicznych tazy,gdy chyba wolałabym nie zobaczyć stylizacji w całości: )

    OdpowiedzUsuń
  2. Niezbyt udana stylizacja Matyldy, dziwnie wygląda w tej bluzce

    OdpowiedzUsuń
  3. bardzo lubie twój blog.Wkładasz w niego dużo serca i pracy

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.