Aktualizacja: Co nowego u królowej Matyldy i jej rodziny?


28 marca królowa Matylda i król Filip przyjęli w Pałacu Królewskim w Brukseli 32 młodych dyplomatów, którzy niedługo udadzą się na swoje pierwsze placówki dyplomatyczne.


***

Obecnie para królewska z dziećmi spędza wiosenne ferie w Hiszpanii. Zostali zauważeni w Villabuena de Álava, w Kraju Basków. Rodzina z grupą przyjaciół zatrzymała się w hotelu Viura i przeszli kilka odcinków trasy Compostella. Jak zwykle towarzyszy im także grupa ochroniarzy.


Fragment opisu hotelu na booking.com:

Ten designerski hotel położony jest w miejscowości Villabuena de Alava w regionie winiarskim La Rioja Alavesa. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, bezpłatny parking oraz taras na dachu, z którego roztaczają się wspaniałe widoki.

Hotel Viura dysponuje także restauracją z wyborem dań z karty, regionalnymi potrawami i piwniczką z winami. Na miejscu znajduje się również siłownia oraz bezpłatna wypożyczalnia rowerów.
Pokoje w hotelu Viura wyposażone są w minibar z bezpłatną gazowaną i niegazowaną wodą. Do dyspozycji Gości jest również odtwarzacz DVD z wyborem filmów.

Hotelowy taras oferuje widok na pasmo górskie Sierra de Cantabria. Podziwiać z niego można również widok na kościół św. Andrzeja, który po raz pierwszy został zbudowany w 1538 roku.
Hotel Viura jest idealną bazą wypadową do odkrywania uroków regionu La Rioja. Miasto Logroño i miejscowość Haro oddalone są od obiektu o 20 minut. W pobliżu hotelu znajdują się piwnice z winami Ysios i Marques de Riscal.

Aktualizacja: Po południu pojawiło się kilka zdjęć królowej Matyldy z przyjaciółkai oraz króla Filipa i księcia Gabriela ze szlaku prowadzącego do Santiago de Compostela: 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.