Córka księżniczki Astrid z chłopakiem na przyjęciu

Luisa z chłopakiem w centrum zdjęcia

W zeszłym tygodniu pojawiły się zdjęcia córki księżniczki Astid, Luisy Marii, z przyjęcia. Księżniczka Luisa nie była sama, a w towarzystwie chłopaka-księcia Karla Iliasa von Auersperga.Na drugim zdjęciu obok Luisy widać Ondine Meyer. Przyjęcie odbyło się z okazji zakończenia college'u.


A kim jest książę Karl Ilias von Aursperger? Podobnie jak Luisa, Karl-Ilias urodził się w 1995 roku. W tym roku oboje skończą 23 lata. Karl-Ilias ma młodszego brata, Dimitri'ego (° 1996) i młodszą siostrę, Alexię (° 2000). Wszyscy urodzili się w Londynie, gdzie zawsze mieszkali. Ich rodzicami są książę Karl von Auersperg-Breunner i Demetra Lalaounis. Co daje im mieszane dziedzictwo austriacko-greckie.

Karl z rodzeństwem

Matka Karla Iliasa prowadzi rodzinny biznes jubilerski wraz z siostrami. Możesz przeczytać o tym tutaj. Marka, stworzona przez ich zmarłego ojca, nadal tworzy wspaniałe dzieła inspirowane greckim dziedzictwem. Kiedyś był ulubieńcem Jackie Onassis.

Karl r rodzicami i rodzeństwem

Jeśli chodzi o jego ojca, po tym, jak został dyrektorem Crédit Suisse i dyrektorem wykonawczym JP Morgan, Karl senior jest obecnie wiceprezesem wykonawczym w oddziale szwajcarskiego prywatnego banku Lombard Lombard Odier.

Karl, Luisa i ich przyjaciele

Karl-Ilias uczęszczał do szkoły Saint-Philipa w South Kensington jako chłopiec, zanim został przyjęty doWellington College w Berkshire, gdzie uzyskał tytuł GCSE i zdał międzynarodową maturę. Następnie, podobnie jak Luisa, przeniósł się do Kanady na studia polityczne na Uniwersytecie McGill w Montrealu. Parę tworzą od 2016 roku. 


Luisa i Karl-Ilias mają wiele wspólnego oprócz dobrego wyglądu: pieniądze, tytuły, powiązania, domy w Londynie, publiczną edukację szkolną, austriackiego ojca wywodzącego się z arystokracji, mieszanki kultur i języków, ich studia na jednym uniwersytecie. Jest więcej niż prawdopodobne, że się znali jeszcze przed wyjazdem do Montrealu.

Karl i Luisa tuż za parą na pierwszym planie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.