Nowe zdjęcia Mette-Marit i Haakona z Meksyku


Pojawiły się nowe zdjęcia księżnej Mette-Marit z Meksyku. Jak się okazuje, księżnej towarzyszył mąż, książę Haakon. Para spędziła kilka godzin na plaży w Punta Mita na Riwierze Nayarit. Mette-Marit i Haakon po raz trzeci spędzili tam swój urlop. Razem z parą byłą dwójka ich dzieci, Ingrid Alexandra i Sverre Magnus, jednak fotografowie ich nie zauważyli.


Punta Mita jest tradycyjną wioską rybacką, która oferuje swoim gościom możliwość uprawiania sportów, takich jak wędkarstwo, surfing, a także obserwowanie humbaków nad morzem. Nie na darmo jest uważana za jedną z najbardziej ekskluzywnych atrakcji turystycznych w Meksyku, gdzie członkowie rodziny królewskiej, tacy jak norwescy królowie lub gwiazdy, jak klan Kardashian, sprawili, że jest to ulubione miejsce na wakacje. 


Para książęca prawdopodobnie zatrzymała się w hotelu Four Seasons lub Imanta. Ewentualnie mogli wynająć na ten czas prywatną rezydencję.

Źródło zdjęć: Grosby Group

2 komentarze:

 1. Pewnie znów pojawiły się kontrowersje,bo ostatnio Mette nie miała wyjść z racji jakiejś operacji(?).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby mogło być inaczej? Wytknięto jej też, że w podróże zagraniczne się nie udaje, bo ma lęk przed lataniem samolotami, ale przemogła go by polecieć na wakacje.
   Na szczęście od poniedziałku wraca do pracy, a w kolejnym tygodniu z Haakonem uda się do Litwy, Łotwy i Estonii.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.