Ostatnie wydarzenia w BelRKa


Dziś królowa Matylda i król Filip przyjęli na obiedzie gubernatorów prowincji. Spotkanie odbyło się w Pałacu Królewskim w Brukseli.


***

11 kwietnia królowa Paola wzięła udział w posiedzeniu Missing Children Europe's Patron's Council. Spotkanie to było otwarciem konferencji Lost in Migration II. Konferencja została zorganizowana przez Missing Children Europe i The Maltese President’s Foundation for the Wellbeing of Society, którego przewodniczącą jest prezydent Malty, Marie Louise Coleiro Preca, która również była obecna na posiedzeniu.Królowa Paola wzięła następnie udział w niektórych debatach, a następnie w spotkaniu Rady Patronów pod przewodnictwem Maud de Boer Buquicchio, przewodniczącej Missing Children Europe. Konferencja odbywała się w centrum konferencyjnym Bip w Brukseli.***

13 kwietnia książę Laurent i księżna Claire z dziećmi odwiedzili studio telewizji RTL. Rodzina odwiedziła studio studio RTLInfo, gdzie dzici mogły przez chwilę poczuć się jak prezenterzy wiadomości. Rodzina wzięła też udział w nagraniu reportażu dla programu Place Royale oraz wypróbowali specjalne nakładki na zdjęcia z okazji 30-lecia programu Televie. Tutaj i tutaj nagrania z wizyty.
Źródła zdjęć: Belga Image, Belgian Monarchy, Place Royale RTL/Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.