250 000 wyświetleń na blogu


Kochani! Przed chwilą na blogu wybiło 250 000 wyświetleń! To wszystko dzięki wam! To wy wchodzicie na bloga, czytacie moje posty, komentujecie je. Choć może jest was troszkę mniej po marcowej zmianie adresu bloga, ale wierzę, że z każdym dniem będzie was więcej.


Ostatni tydzień był dla mnie ważny z dwóch powodów-dwóch spełnień marzeń-jednego blogowego i drugiego osobistego. To pierwsze to nawiązanie współpracy z dziewczynami z bloga Blue Blood, na którym pojawił się mój pierwszy gościnny post. Mam nadzieję, że dam radę wkrótce napisać kolejny (napiszę tak-najtrudniej było się zebrać z pierwszym teraz powinno pójść z górki, ale zobaczymy jak będzie). Drugie spełnione marzenie to zobaczenie na żywo musicalu Upiór w Operze, o czym niedługo napiszę dłuższy post (już liczy ponad 1000 słów, co mi się dawno nie zdarzało).

Chciałabym podziękować dziewczynom z bloga o Holenderskiej Rodzinie Królewskiej, z którymi współpracuję oraz wszystkim blogerkom, które dotąd okazały mi wsparcie.

Przede wszystkim chciałabym podziękować wam-czytelnikom-to wy nabijacie te wyświetlenia i zostawiacie komentarze. Dziękuję wam za to i mam ndzieję, że !

Justyna

3 komentarze:

 1. Gratulacje! Życzę kolejnych "jubileuszowych" wejść, oby było ich jak najwięcej! Poza tym, standardowo mnóstwa weny, zapału, czasu na pisanie tych wspaniałych postów, spełnienia kolejnych marzeń (blogowych i nie tylko) i czego tam jeszcze sobie życzysz!

  OdpowiedzUsuń
 2. 250 000 w niecałe dwa lata, gratuluję! Czytam od samego początku, choć nie zawsze dodaję komentarze. Prowadzę swojego bloga dłużej niż ty, a wczoraj wybiło mi dopiero 30 000 wejść.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyniku!!!! Życzę jak najwięcej weny, większej liczby odwiedzających.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.