Matylda i Filip na koncercie Konkursu Królowej Elżbiety


Wczoraj wieczorem król Filip i królowa Matylda pojawili się na pierwszej sesji koncertowej Konkursu Królowej Elżbiety.

Koncert odbył się w Kaplicy Muzycznej Królowej Elżbiety. W foyer znajduje się popiersie królowej, na tle którego para królewska zawsze pozuje do zdjęć.
Na dzisiejszym koncercie pojawi się książę Laurent i księżna Claire, a na jutrzejszym finale z ogłoszeniem wyników, będzie królowa Matylda. Przypuszczalnie pojawi się z księżniczką Elżbietą. Możliwe, że towarzyszyć im będzie książę Gabriel, który w tym roku jeszcze nie był obecny na koncertach, a zazwyczaj co roku na nich pojawiały się wszystkie dzieci pary królewskiej.


Źródła zdjęć: Belga Image, Palace Royale

4 komentarze:

 1. Chyba nie królowa Elżbieta,ale Matylda :)
  Mam mieszane odczucia co do sukni.Z jednej strony królowa wygląda w niej jak grecka bogini,a wzory przyciągają wzrok,chyba jednak,aż za bardzo.I są po prostu brzydkie.Matylda zaskoczyła mnie tym odważnym wyborem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka sama w sobie jest ok ale mogła dodać bardziej stonowane buty i torebkę nie takie neonowe ale ogółem może być. Czy na finale pojawi się któreś z dzieci czy tylko para królewska bo w tamtym roku chyba była Elizabeth i miała taką ładną sukienkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oficjalnej agendzie zapisana jest tylko królowa Matylda, a wyjścia dzieci nie są wcześniej ogłaszane. Tak jak napisałam w poście prawdopodobnie pojawi się Elizabeth, tak jak robiła to w poprzednich latach.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.